Лана Бјелица на БРИКС играма у Русији

14.06.2024. 11:58
0
ИЗВОР: katera.news

Лана Бјелица из Џудо клуба „Фамос“ из Источне Илиџе, у пратњи тренера Жељка Шиљеговића, учествоваће на БРИКС играма у Казању у Русију, на којима ће наступати у саставу репрезентације Републике Српске.

Учествовање на овако јаком такмичењу у конкуренцији јудока из преко 90 држава, нашој такмичарки ће много значити и то ће за њу бити једно огромно искуство и мотив за будући рад – навели су из овога клуба.

Како су навели, овога викенда ће такмичари Фамоса учествовати на првенству Балкана које се одржава у Румунији.

БРИКС игре ће трајати до  24. јуна.

Коментари 0
Повезане вијести
„Beerka“ поново стиже: од 12. до 14. јуна у Источном Сарајеву „Beerka“ поново стиже: од 12. до 14. јуна у Источном Сарајеву
До краја године нови мамограф и магнетна резонанца у Болници “Србија” До краја године нови мамограф и магнетна резонанца у Болници “Србија”
У недјељу „Trebević Trail“ трка У недјељу „Trebević Trail“ трка
Најчитаније
  • „Beerka“ поново стиже: од 12. до 14. јуна у Источном Сарајеву
    23h 12m
    0
  • Украдени лични подаци више од 100.000 туриста
    15h 28m
    0
  • Жељко Пржуљ - Са два свједока
    23h 9m
    0
  • Часном појасу Пресвете Богородице у Београду се поклонило више од 1,1 милион људи
    17h 52m
    0
  • Пале: Mеђународни џију-џицу турнир "Трофеј Јахорина опен" окупио 600 такмичара
    22h 11m
    0