Ana Pajić pobjednica takmičenja za Fotomodela regije Istočno Sarajevo

29.04.2024. 08:20
1
IZVOR: katera.news

Ana Pajić iz Istočnog Sarajeva pobjednica je takmičenja za Fotomodela regije Istočno Sarajevo, koje je održano juče u Istočnoj Ilidži.

Za prvu pratilju je izabrana Teodora Tošović, a za drugu Marija Purković.

Fotomodel medija Istočnog Sarajeva je Irena Lubura iz Istočnog Sarajeva, a Fotomodel "New face" regije Istočna Ilidža je Kristina Pandurević.

Fotomodel publike, ekvivalent pobjednice, je Dragana Droca iz Novog Goražda.

Prekrasne djevojke iz opština i gradova regije boriće se za plasman i titulu na izboru za Fotomodela Republike Srpske.

Organizator manifestacije Izbor fotomodela regije Istočno Sarajevo je agencija Fashion-M, uz podršku opštine Istočna Ilidža.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Lujo 29.04.2024. 22:25
    Gdje je Saja Ruduljic na izboru za mis?
Povezane vijesti
Raspored bogosluženja za vaskršnje praznike u hramovima u Istočnom Sarajevu i Sarajevu Raspored bogosluženja za vaskršnje praznike u hramovima u Istočnom Sarajevu i Sarajevu
Dr Anđela Ristović novi specijalista oftalmologije Bolnice „Srbija“ Dr Anđela Ristović novi specijalista oftalmologije Bolnice „Srbija“
Priče o imenima koja žive na mapi Istočnog Sarajeva – Grujo Novaković Priče o imenima koja žive na mapi Istočnog Sarajeva – Grujo Novaković
Najčitanije
  • Major Lister sa Košara - priča o psu koji je čuvao srpsku vojsku
    21h 17m
    0
  • Godišnjica rođenja neponovljivog Mome Kapora
    21h 16m
    3
  • Momo Kapor: Posle ljubavi
    21h 22m
    3
  • Dr Anđela Ristović novi specijalista oftalmologije Bolnice „Srbija“
    19h 11m
    0
  • Istočno Novo Sarajevo: Potpisani ugovori za banjsko liječenje penzionera
    16h 58m
    2