Andrej Ćebić i Magdalena Ilić osvojili bronzane medalje na Svjetskim školskim igrama

15.09.2021. 09:50
0
IZVOR: Katera

Andrej Ćebić i Magdalena Ilić, članovi Srpskog atletskog kluba Rogatica, osvojili su bronzane medalje na Svjetskim školskim igrama u Beogradu.

Andrej je osvojio medalju u skoku udalj, a Magdalena u skoku uvis. Osim toga, Andrej je osvojio još jednu bronzanu medalju u štafeti, a u finalnoj trci na 100 metara zauzeo je odlično 4. mjesto.

Mlade atletičare pripremao je trener Dejan Mićević, a u klubu ističu da su ponosni na ovaj do sada najveći uspjeh Andreja i Magdalene, posebno imajući u vidu svjetsku konkurenciju.

Komentari 0
Povezane vijesti
MTB tura na Borikama 27. juna MTB tura na Borikama 27. juna
Rogatica: „Prnjavor Meridian Bet“ šampion turnira u basketu Rogatica: „Prnjavor Meridian Bet“ šampion turnira u basketu
Od jeseni osnovna muzička škola u Rogatici Od jeseni osnovna muzička škola u Rogatici
Najčitanije
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    16h 57m
    3
  • Istočna Ilidža: Usvojena inicijativa da se ljekarima sufinansiraju troškovi smještaja
    16h 43m
    0
  • Usvojen Pravilnik o povratu PDV-a na prvu nekretninu
    18h 4m
    0
  • Akcija prikupljanja sredstava za tron ikone Bogorodice Mlekopitateljnice na Palama
    15h 20m
    1
  • Odličan nastup Džudo kluba „Randori“ na Prvenstvu BiH u Sarajevu
    13h 12m
    0