Automobil proletio kroz ogradu i završio na tramvajskoj stanici

28.11.2019. 18:46
0
IZVOR: Klix.ba

Vozač automobila „fiat“ izgubio je kontrolu nad svojim vozilom i izletio sa kolovoza na tramvajsku stanicu Otoka u Sarajevu uništivši metalnu ogradu.

Od siline udara metalna ograda je iščupana iz betona, savijena tako da tramvajima koji se kreću u pravcu Ilidže ne dopušta prolaz.

Na stanici je bilo putnika koji su čekali tramvaj, ali prema prvim informacijama nema povrijeđenih osoba. Još nema podataka o vozaču koji je upravljao vozilom.

U MUP Kantona Sarajevu su informisani o ovoj nesreći i na teren su upućene policijske patrole.

Iz KJKP GRAS su izjavili kako je saobraćaj na ovoj dionici obustavljen i obavlja se preko linije 2 Čengić Vila – Baščaršija.

Komentari 0
Povezane vijesti
U saobraćajnoj nesreći život izgubili sveštenik i njegova supruga, sutra Dan žalosti u Derventi U saobraćajnoj nesreći život izgubili sveštenik i njegova supruga, sutra Dan žalosti u Derv...
Poginuo Ostoja Stanišić, bivši komandant Vojske Republike Srpske Poginuo Ostoja Stanišić, bivši komandant Vojske Republike Srpske
Normalizovan saobraćaj na magistralnom putu Sarajevo-Pale Normalizovan saobraćaj na magistralnom putu Sarajevo-Pale
Najčitanije
  • Gavrilo Princip – Pucanj za slobodu
    6h 3m
    35
  • „Kasperijada“ danas u Palama
    4h 43m
    0
  • Trudnice tužbama zasule Fond zdravstvenog osiguranja
    21h 0m
    0
  • Generacija iz Ilijaša proslavila maturu koju nikada nije imala
    5h 43m
    0
  • Izabrano tročlano predsjedništvo beba u Istočnoj Ilidži, najmlađa beba Tadej Simić
    21h 25m
    0