Besplatne aprilske karte osnovcima i srednjoškolcima u "Centrotransu"

21.04.2021. 15:37
0
IZVOR: Katera

Iz „Centrotransa“ a.d. Istočno Sarajevo obavještavaju da neće vršiti naplatu prevoza đačima osnovnih i srednjih škola za mjesec april i da u njihovim autobusima važe kuponi izdati za mjesec mart 2021. godine.

Kako su naveli iz „Centrotransa“ oglašavaju se jer se u medijima pojavila informacija da prevoznici naplaćuju karte za april, što se ne odnosi na ovu firmu.

- Upoznati smo sa obavještenjem Ministarstva prosvjete i kulture Republike Srpske o problemima koji roditelji imaju sa plaćanjem prevoza od kuće do škole, što takođe nije slučaj sa našom firmom i đacima koji koriste prevoz našim autobusima – rekli su iz „Centrotransa“ .

Komentari 0
Povezane vijesti
Istočno Sarajevo: Do sada upisana 623 prvačića Istočno Sarajevo: Do sada upisana 623 prvačića
U Istočnom Sarajevu počeo prvi Festival književnosti za djecu i mlade U Istočnom Sarajevu počeo prvi Festival književnosti za djecu i mlade
Sutra počinje Festival književnosti za djecu i mlade Sutra počinje Festival književnosti za djecu i mlade
Najčitanije
  • Godišnjica sramne arbitraže za Dobrinju
    4h 54m
    0
  • Ubistvo i samoubistvo kod Višegrada
    17h 26m
    0
  • Sjećanje na zločin u Velikom parku
    17h 18m
    0
  • Austrijanka poginula u prevrtanju kajaka na Tari
    15h 48m
    0
  • Sutra počinje izgradnja kružnog toka u Palama
    23h 49m
    0