Bespravno posječeno 99 stabala bukve u Kalinoviku

18.10.2022. 09:52
1
IZVOR: srna.rs

Policiji u Kalinoviku prijavljeno je da je nepoznato lice ili više njih bespravno posjeklo 99 stabala bukve, vrijednosti 3.771 KM, saopšteno je iz Policijske uprave Foča.

Šumsko gazdinstvo "Zelengora" prijavilo je policiji da je u odjelima koji pripadaju Privrednoj jedinici "Ravna Gora-Mašće", na području opštine Kalinovik, izvršena bespravna sječa stabala bukve ukupne mase oko 24,36 metara kubnih.

Obaviješten je tužilac Okružnog javnog tužilaštva Trebinje i u toku je rad na rasvjetljavanju krivičnog djela šumska krađa.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Jaran 18.10.2022. 20:41
    Sve su to Deba Sladoje, načelnik i Đorđe Sladoje, njegov izmećar i rob, zajedno pokrali! Svaki dan se 100 kubika šume za njih proreže. Lopovu Đoki je i to malo no mu je Šumarstvo renoviralo đedovu kuću na Oblju. A debeli će crknuti bude li Dodik ukrao više od njega. Inače, debeli je poznat po tome što se u svom uskom krugu švalerki i podguznih muva hvali kako je jak ko Dodik! Svašta se o njima zna a najsigurnije je to da ih čeka ZATVOR!
Povezane vijesti
Još 20 "vihora" putuje u Emirate Još 20 "vihora" putuje u Emirate
Zasijalo brdo u Republici Srpskoj: Nikla srpsko-ruska svetinja – novo srce Sergijeve vaseljene Zasijalo brdo u Republici Srpskoj: Nikla srpsko-ruska svetinja – novo srce Sergijeve vaseljene
Diplome skupljaju prašinu, mladi rade na moru u Hrvatskoj Diplome skupljaju prašinu, mladi rade na moru u Hrvatskoj
Najčitanije
  • Ragib Halilović – Heroj sa Grbavice
    23h 35m
    11
  • Opasna igra djece u Istočnom Sarajevu
    12h 21m
    9
  • Kako je stradao mitropolit Petar Zimonjić
    22h 42m
    10
  • Opština Pale: Anketa za građane
    15h 12m
    6
  • Sokočanin uhapšen zbog prijetnji i nanošenja tjelesnih povreda
    21h 5m
    3