Božović: I tada, a i danas Dodik je bio na pogrešnoj strani

24.10.2025. 20:29
6
IZVOR: katera.news

- Neću da kvarim trenutak proslave 34. godišnjice od osnivanja Skupštine srpskog naroda u BiH održane u Sarajevu,  ali kad na silu u program ubace rečenicu da je tu odluku zajedno sa poslanicima SDS-a donio i Milorad Dodik skočio bih sa stolice - napisao je ovo na društvenoj mreži X" načelnik opštine Istočna Ilidža i član Glavnog odbora SDS-a Marinko Božović.

- I tada, a i danas je taj čovjek bio na pogrešnoj strani – naveo je Božović i dodao:

- Nećemo dozvoliti da prekraja istoriju i sebi pripisuje zasluge najvećih srpskih sinova sa kraja dvadesetog vijeka!

Komentari 6
  • Generic placeholder image
    Đorđio 26.10.2025. 17:40
    Nije mi jasno zašto ljudi iz SDS samo znaju da grade svoju reputaciju na blaćenju Dodika. Da li postoji bilo koja druga politika, neki drugi pravac,neka ideja, nešto da se uradi za dobrobit naroda. Sve se svodi samo na to kako maknuti Dodika da se dođe na vlast. Čovjek je najjači političar u regionu u to nema sumnje. Kaže krao, lopov, pa čekajte ako je krao šta su drugi bili tada, poštenjačine. Što se tiče toga pa ovde bi tužilaštvo i sud imali toliko posla da bi radili danonoćno. Po tom pitanju niti se šta radi niti će se šta raditi još zadugo.Shvatio bih ljude da kažu u množini , ali čim vidim da optužuju jednog čovjeka onda znam o čemu se radi. Samo treba biti iskren i realan i onda to poštujem, a ne navijački ovde pisati
  • Generic placeholder image
    Re: Mašinac 26.10.2025. 17:22
    Mašinac, šta ima veze gdje je Božović tada bio. Važno je da zna (a očigledno zna) pročitati, gdje je ko tada bio. A ima nelažova koji su još živi i koji mu mogu i reći istinu, još ih dobro služi pamćenje. Ti ako ne znaš, pitaj Cicka i Sonju.

  • Generic placeholder image
    Predator 25.10.2025. 14:09
    Ako je Lemi tražio ulazak u NATO šta nas je omelo pa nismo primljeni
  • Generic placeholder image
    @Mašinac 25.10.2025. 13:02
    Ili si glup ili lud! Trče nema. Zapravo ima: Dodikov si bot čim pitaš gdje je bio čovjek koji je dvostruko mlađi d Dodika! Gdje je bio Dodik?! U krađi, lopovluku, prevarama...
  • Generic placeholder image
    @Mašinac 25.10.2025. 09:02
    Tebi i Dodiku i jesu 'najpametniji koji ćute', tako i vlada 20 godina. Samo ti ćuti, ima nas koji znamo šta treba reći i uraditi, a ti u svoja četiri zida i ne smetaj. Ja nisam navikao da mi takvi koji ćute išta riješe u životu.
  • Generic placeholder image
    Mašinac 24.10.2025. 20:47
    A gdje si ti tada bio i koliki si bio da bi ti znao ko je na kojoj strani bio i šta se u to vrijeme dešavalo. Najpametniji si kad ćutiš
Povezane vijesti
Božović: Razlika u platama u FBiH i Srpskoj godinama usmjerava trend odlaska ljekara i medicinskog osoblja Božović: Razlika u platama u FBiH i Srpskoj godinama usmjerava trend odlaska ljekara i medi...
Istočna Ilidža: Potpisivanje ugovora o stipendiranju u srijedu Istočna Ilidža: Potpisivanje ugovora o stipendiranju u srijedu
Božović: „Pohod na klanac“ je hodočašće sjećanja i poštovanja Božović: „Pohod na klanac“ je hodočašće sjećanja i poštovanja
Najčitanije
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    21h 44m
    3
  • Čuvajmo sjećanje na nevino stradale Srbe u srednjem Podrinju i Birču
    2h 45m
    2
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    3h 47m
    0
  • Istočna Ilidža: Usvojena inicijativa da se ljekarima sufinansiraju troškovi smještaja
    21h 30m
    1
  • Firma iz Rogatice oštećena za 1.450 KM zbog zloupotrebe računara
    2h 3m
    0