„Caffe Izlog-Sky“ osvajač Božićnog turnira u Istočnom Novom Sarajevu

13.01.2023. 22:30
1
IZVOR: katera.news

 

Futsaleri „Caffe Izlog-Sky“ osvojili su prvi Božićni turnir u futsalu „Istočno Novo Sarajevo 2022“ savladavši u finalu Opštinu Trnovo“ rezultatom 3:0.

Tako prvi pehar, ali i nagrada od 12.000 KM, ide u ruke „Caffe Izlog-Sky“.

„Caffe Izlog-Sky“ i „Opština Trnovo“ sastali su se u grupnoj fazi, a i tada su futsaleri „Caffe Izlog-Skya“ slavili.

U utakmici za treće mjesto sastali su se „Godra“ i „Mačak Limogradnja“, a rezultat 5:3 postavavljen je nakon produžetaka, u koje se otišlo poslije rezultata 3-3.

Njima je tako, osim pehara za treće mjesto, pripala i nagrada od 1.000 KM.

  • Slika
  • Slika
  • Slika
  • Slika
  • Slika
  • Slika
  • Slika
  • Slika

Foto: katera.news

Aleksandar Pavlović iz ekipe „Caffe Izlog-Sky“ je sa osam pogodaka najbolji strijelac turnira. Njegov saigrač Veroljub Vukadinović je ponio epitet najboljeg igrača, dok je najbolji golman Miljan Radmanović, takođe iz pobjedničke ekipe.

Finalni dan Božićnog turnira „Istočno Novo Sarajevo 2022“ otvorili su dječaci i djevojčice iz škola fudbala sa prostora grada Istočno Sarajevo. U susretu za treće mjesto u generaciji djece rođene 2011. godine i mlađih „Olimp“ sa Pala je savladao „Famos“ iz Vojkovića 6:0. Finalni meč između „Tempa“ i „Tanga“ donio je odličan fudbal, a „Tango“ je slavio pobjedu 4:0.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Zoka 14.01.2023. 00:09
    Osvajač turnira je pokazao nivo fucala koi se može vidjeti samo na prvenstvu Evrope,nedati se da će se sledeće godine pojaviti približno kvalitena ekipa koja bi bar prvih 10 minuta mogli parirati ovoj ekipi.
Povezane vijesti
Humanitarne kutije za Miloša na božićnom turniru u Han Pijesku Humanitarne kutije za Miloša na božićnom turniru u Han Pijesku
Božićni turnir u futsalu od 21. decembra do 8. januara u Istočnom Novom Sarajevu Božićni turnir u futsalu od 21. decembra do 8. januara u Istočnom Novom Sarajevu
Čampara: Vjerujem da ćemo prevazići sebe i napraviti spektakl i ove godine Čampara: Vjerujem da ćemo prevazići sebe i napraviti spektakl i ove godine
Najčitanije
  • Pažnja: Natpis „21.maj 2025. i kill“ na školskoj klupi u OŠ „Sveti Sava“
    20h 38m
    0
  • Risto Bozalo nudi instrukcije za osnovce, srednjoškolce i studente
    5h 54m
    0
  • Nestanak Boža Lopatića: Civilna zaštita Istočnog Starog Grada organizovala opsežnu potragu
    23h 12m
    4
  • Dušanov zakonik danas puni 676 godina
    7h 41m
    6
  • Ispred škole "Sveti Sava" pojačano prisustvo policije zbog prijeteće poruke
    8h 16m
    3