Ćirkovićeva eliminisana u polufinalu

14.03.2025. 15:58
0
IZVOR: glassrpske.com

Reprezentativka Srbije u boksu Sara Ćirković nije uspjela da se plasira u finale Svejtskog prvenstva, koje se održava u Nišu.

Ona je polufinalnom okršaju sudijskim preglasavanjem poražena od Marokanke Vidad Bertal. Bratunčanka, koja je najbolji sportista Republike Srpske za 2024. godinu u tradicionalnom izboru "Glasa Srpske" dominirala je većim dijelom meča, ali sudije očito nisu mislile tako.

Ćirkovićeva je dobila prvu rundu sa 3:2, zatim i drugu istim rezultatom, i ostalo je nejasno šta se desilo u posednja tri minuta da su petorica bodovnih arbitara na kraju ipak sudijskim preglasavanjem pobjedu dodijelile bokserki iz Maroka.

Tako se ova 20-godišnjakinja morala zadovoljiti bronzanim odličjem mada ostaje utisak da je u ovom meču više nego zaslužila pobjedu.

Komentari 0
Povezane vijesti
Ćirković: Hvala za ogromnu podršku, veoma sam srećna Ćirković: Hvala za ogromnu podršku, veoma sam srećna
Sara Ćirković se okitila i svjetskom bokserskom titulom Sara Ćirković se okitila i svjetskom bokserskom titulom
Ćirković: Ulazim u ring sa željom da pobijedim Ćirković: Ulazim u ring sa željom da pobijedim
Najčitanije
  • Tragovi Arijane Ljuce i Bože Lopatića vode do istog mjesta - objavljeni novi detalji potrage
    20h 55m
    3
  • Koncert Milice Todorović u Istočnom Novom Sarajevu
    22h 17m
    0
  • Najbolje ratne fotografije su antiratne (fotografije)
    3h 16m
    0
  • Važne izmjene u PDV sistemu BiH
    20h 12m
    0
  • Izabran novi papa!
    19h 26m
    0