"Crnogorsko proljeće" traži ostavku Krivokapićeve Vlade (VIDEO)

11.04.2021. 20:56
0
IZVOR: Nezavisne.com

Građani Podgorice okupljaju se kako bi krenuli u auto-kolonu ulicama grada. Oni se nalaze na zaobilaznici kod Plantaža na Zabjelu, gdje je grafit Krsta Zrnova, čime je počeo protest grupe građana "Crnogorsko proljeće".

Oni su proglasom obavijestili javnost da traže od članova Vlade Zdravka Krivokapića neopozive ostavke.

Grupa građana "Crnogorsko proljeće" poručuje da ne pripadaju političkim partijama i interesnim grupacijama oko njih.

Učesnici skupa nose crnogorske zastave, komitske i NATO zastave, kao i krstaš barjak, a iz automobila puštaju crnogorske pjesme.

- Mi čija su očekivanja iznevjerena i od jednih i od drugih, mi, sinovi i kćeri Crne Gore koji rezervnog sastava za život nemamo, pozivamo sve slične nama da nam se pridruže u autokolonama- naveli su ranije u pozivu građanima da im se pridruže, prenosi portal CDM.

Video: Nezavisne.com

Komentari 0
Povezane vijesti
U Gračanici, Lapljem Selu i Gušterici podrška uhapšenim direktorima U Gračanici, Lapljem Selu i Gušterici podrška uhapšenim direktorima
Završeni deveti protesti mladih u Sarajevu, novo okupljanje 14. marta Završeni deveti protesti mladih u Sarajevu, novo okupljanje 14. marta
Počeli novi protesti u Sarajevu zbog tramvajske nesreće Počeli novi protesti u Sarajevu zbog tramvajske nesreće
Najčitanije
  • Emotivan susret sarajevskih građevinaca nakon 50 godina mature
    20h 10m
    0
  • Danas „Konferencija beba“ u Palama
    21h 27m
    0
  • Božović: „Pohod na klanac“ je hodočašće sjećanja i poštovanja
    21h 48m
    0
  • Održano takmičenje u lovu ribe na plovak
    11h 58m
    0
  • Porodica Turuntaš i ove godine ugostila istu djecu sa Kosova i Metohije
    19h 32m
    0