Danas oblačno s prolaznom kišom

17.10.2020. 09:47
0
IZVOR: SRNA

U Republici Srpskoj i Federaciji BiH danas će biti pretežno oblačno vrijeme, povremeno sa slabom prolaznom kišom.

Više sunčanih perioda očekuje se na sjeverozapadu, dok je slabija prolazna kiša moguća na istoku i jugu, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda.

Duvaće slab do umjeren vjetar, promjenljivih pravaca.

Najviša dnevna temperatura vazduha od sedam do 11, na jugu i sjeveru oko 14, na planinama od pet stepeni Celzijusovih.

Prema prognozi Federalnog hidrometeorološkog zavoda, jutros preovladava pretežno oblačno vrijeme, a kiša ponegdje pada na sjeveru.

Bjelašnica je jutros u 8.00 časova bila najhladnija budući da je temperatura vazduha pala na jedan stepen ispod nule, a samo 11 stepeni izmjereno je u Neumu.

Temperatura u ostalim krajevima: Sokolac i Čemerno tri, Han Pijesak  četiri, Gacko, Kalinovik, Mrakovica i Ivan Sedlo pet, Sarajevo i Livno šest, Bileća, Gradačac, Grude, Mrkonjić Grad, Bihać, Ribnik, Bugojno, Rudo i Šipovo sedam, Prijedor, Tuzla, Višegrad, Novi Grad i Foča osam, Banjaluka, Bijeljina, Doboj, Zvornik, Sanski Most, Široki Brijeg, Srbac i Srebrenica devet, te Trebinje i Mostar 10 stepeni Celzijusovih.

Komentari 0
Povezane vijesti
Sutra kiša uz lokalne nepogode i olujne udare vjetra Sutra kiša uz lokalne nepogode i olujne udare vjetra
U Srpskoj rođeno 19 beba U Srpskoj rođeno 19 beba
Gužve na graničnim prelazima Gužve na graničnim prelazima
Najčitanije
  • Vremeplov - U velikom požaru na Baščaršiji izgorjelo 1.600 srpskih dućana
    13h 43m
    4
  • Željko Pržulj – Vladika (odlomak)
    12h 35m
    0
  • Motociklista sa Pala teško povrijeđen u saobraćajnoj nezgodi
    22h 22m
    0
  • Emanuel Žofre ima najbolje šanse da bude naredni visoki predstavnik u BiH
    19h 43m
    1
  • Održan Sajam Crvenog krsta u Istočnom Novom Sarajevu (FOTO)
    18h 54m
    1