Davor Bujak drugi na svjetskoj rang-listi

29.04.2022. 12:12
0
IZVOR: katera.news

Davor Bujak, član Džiju-džicu kluba Slavija iz Istočnog Sarajeva i reprezentativac Republike Srpske, od danas se nalazi na drugom mjestu svjetske JJIF liste u kategoriji juniora do 85 kg.

Četiri uzastopne evropske medalje dovele su Bujaka do samog vrha ovog sporta.

- Od turnira koji se boduju za svjetsku rang-listu, Davor ove godine planira nastupiti na balkanskom prvenstvu u septembru i na svjetskom prvenstvu u oktobru ove godine. Davorov cilj za ovu godinu je okititi se svjetskom medaljom i biti broj 1. na svjetskoj rang-listi - rekli su iz ovog kluba za katera.news.

Komentari 0
Povezane vijesti
Džiju-džicu klub „Slavija“ osvojio 24 medalje u Skoplju Džiju-džicu klub „Slavija“ osvojio 24 medalje u Skoplju
Takmičari Džiju-džicu kluba „Slavija“ osvojili 49 medalja Takmičari Džiju-džicu kluba „Slavija“ osvojili 49 medalja
Delegacija Džiju-džicu kluba „Slavija“ na međunarodnom turniru “Sibor Open” u Sloveniji Delegacija Džiju-džicu kluba „Slavija“ na međunarodnom turniru “Sibor Open” u Sloveniji
Najčitanije
  • Dva lica lišena slobode zbog počinjenih više krivičnih djela
    14h 13m
    0
  • Saša i Ljena, muž i žena koji su ugradili živote u temelje Republike Srpske
    10h 51m
    6
  • Na današnji dan rođen Sava Šumanović - slikao bolje i od Sezana
    20h 1m
    0
  • Karan: Smrt Aleksandra Tomića nastupila mehaničkim putem i bila ubilačkog porijekla
    14h 52m
    1
  • Povećana naknada za topli obrok u Srpskoj
    14h 34m
    1