Dječak poginuo u saobraćajnoj nesreći kod Jablanice

14.08.2022. 12:05
0
IZVOR: glassrpske.com

U saobraćajnoj nesreći koja se sinoć u 18.15 sati dogodila u mjestu Lendava kod Jablanice smrtno je stradao 11-godišnji dječak iz Konjica, dok su četiri osobe zadobile povrede neutvrđenog stepena, potvrđeno je za portal „Avaza” u MUP-u Hercegovačko-neretvanskog kantona.

Do nesreće je došlo kada je H.T., koji je upravljao automobilom Škoda Fabia, pod još nerazjašnjenim okolnostima sletio s ceste.

 U automobilu su se nalazili njegova supruga i četvero maloljetne djece, od kojih 11-godišnjak kolima Hitne pomoći prevezeno na CUM Sveučilišne kliničke bolnice Mostar.

U 19.25 sati policiji je s CUM-a prijavljeno da je dijete preminulo usljed teških povreda.

Više informacija o ovoj tragediji bit će poznato kasnije.

Komentari 0
Povezane vijesti
U udesu kod Višegrada poginula jedna osoba, saobraćaj obustavljen U udesu kod Višegrada poginula jedna osoba, saobraćaj obustavljen
U Srpskoj se traže veće kazne za saobraćajne prekršaje U Srpskoj se traže veće kazne za saobraćajne prekršaje
Za 11 mjeseci u saobraćajnim nesrećama u Republici Srpskoj poginulo 118 osoba Za 11 mjeseci u saobraćajnim nesrećama u Republici Srpskoj poginulo 118 osoba
Najčitanije
  • Crkva Vaznesenja Hristovog i Uspenja Presvete Bogorodice u Čajniču
    12h 54m
    0
  • Potpuno istinita priča o keruši Gabi, heroju Beograda čiji spomenik i danas stoji u ZOO vrtu (VIDEO)
    2h 54m
    33
  • Rasvijetljen pokušaj ubistva u Istočnom Sarajevu
    10h 44m
    1
  • Sjećanje na protu Stevana Bakovića: Čuvar duše sarajevskih Srba u 19. vijeku
    12h 51m
    6
  • Uhapšena dva lica iz Istočne Ilidže zbog napada na lice iz Istočnog Novog Sarajeva
    12h 21m
    2