Doktor otkrio koliko bi Đoković mogao da odsustvuje

04.06.2024. 21:51
1
IZVOR: glassrpske.com

Novak Đoković se zbog povrede koljena povukao sa Rolan Garosa i prepustio je titulu u Parizu jer ćemo dobiti novog šampiona, ali i prvo mjesto Janiku Sineru, koji će od ponedjeljka biti prvi reket svijeta.

Ipak, još veća briga je to što Novaku tek slijedi zgusnut raspored, gdje dolaze Vimbldon i Olimpijske igre.

Olimpijske igre su posebno bitne i one su bile Novaku prioritet i prije početka sezone. Vimbldon kreće već 1. jula, tako da tu ne postoji ni promil šanse da će igrati na travi u Londonu, dok će velika neizvjesnost biti i zbog Olimpijskih igara.

"Telegraf" je kontaktirao Dejana Aleksandrića, specijalistu ortopedije, koji i vrši operacije medijalnog meniskusa, koji je pojasnio situaciju oko Novakove povrede i donekle dao nadu da bi možda i mogli da ga vidimo u Parizu na Olimpijskim igrama.

- U zavisnosti od stepena povrede, ukoliko je neophodno da dođe do operacije, kod povrede koljena, oporavak kod profesionalnih sportisa može da traje i od četiri do šest nedjelja. Tako da, kada je Novak Đoković u pitanju, vjerujem da se možemo nadati da će igrati na Olimpijskim igrama u Parizu - rekao je dr Aleksandrić za "Telegraf".

Inače, dr Aleksandrić je i doktor Fudbalskog saveza Srbije.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Gap 04.06.2024. 22:47
    Neka otvori bolovanje....
Povezane vijesti
Strahinja Erić 67. u sprintu na Zimskim olimpijskim igrama u Italiji Strahinja Erić 67. u sprintu na Zimskim olimpijskim igrama u Italiji
Đoković zadržao treće mjesto na ATP listi Đoković zadržao treće mjesto na ATP listi
Nenad Avlijaš - čovjek koji je programirao Olimpijadu u Sarajevu Nenad Avlijaš - čovjek koji je programirao Olimpijadu u Sarajevu
Najčitanije
  • Živi i mrtvi sarajevski Srbi u istoj izbjegličkoj koloni (FOTO)
    20h 4m
    5
  • Tadija Sondermajer, pilot kojem se divila Evropa
    20h 24m
    4
  • Policajci spasili mladi život
    17h 3m
    0
  • Služeno opelo Ljiljani Zelen Karadžić
    1h 42m
    0
  • Dogovoren početak konkretnih aktivnosti na unapređenju saobraćajne infrastrukture u opštinama Istočno Novo Sarajevo i Istočna Ilidža
    23h 21m
    0