Dva lica osumnjičena za dječiju pornografiju

01.09.2020. 14:08
0
IZVOR: SRNA

Dva lica iz Foče osumnjičena su da su počinila krivično djelo iskorištavanja djece za pronografiju, saopšteno je iz Policijske uprave u ovom gradu.

Fočanska policija podnijela je juče Okružnom javnom tužilaštvu Trebinje izvještaj protiv lica čiji su inicijali T.B. i R.A. zbog postojanja osnova sumnje da su počinili krivično djelo iskorištavanje djece za pornografiju, navedeno je u saopštenju.

Ova lica su osumnjičena da su početkom 2019. godine neovlašteno snimali maloljetnu osobu, te da su snimke eksplicitnog sadržaja činili dostupnim drugim licima putem društvenih mreža.

Komentari 0
Povezane vijesti
Humanitarna akcija: Pomozimo Darku Mastilu iz Foče Humanitarna akcija: Pomozimo Darku Mastilu iz Foče
Boriša Starović: Legenda Medicinskog fakulteta Univerziteta u Istočnom Sarajevu Boriša Starović: Legenda Medicinskog fakulteta Univerziteta u Istočnom Sarajevu
Fočanski i ruski onkolozi zajedno u borbi protiv najtežih bolesti Fočanski i ruski onkolozi zajedno u borbi protiv najtežih bolesti
Najčitanije
  • Godišnjica ubistva Zorice Divčić
    14h 1m
    3
  • Muškarac stradao nakon pada sa Crvenih stijena na Romaniji
    4h 45m
    0
  • Obilježen Dan Četvrtog bataljona Vojne policije Sarajevsko-romanijskog korpusa
    10h 25m
    0
  • Maksim Lučić i Lazar Vladičić na Juniorskoj matematičkoj opimpijadi BiH
    12h 1m
    1
  • Apel posjetiocima da na visokim stijenama borave u pratnji licenciranih vodiča
    3h 5m
    0