Džiju-džicu klubu „Slavija“ 14 medalja u Baru

02.10.2022. 23:06
0

Proteklog vikenda u sportskom centru "Topolica" u Baru održan je 3. Međunarodni džiju-džicu turnir "Bar Open 2022" na kojem su učestvovali i takmičari  iju-džicu kluba „Slavija“.

Na ovom takmičenju nastupila je podmlađena ekipa Slavije“ koja je osvojila čak 14 medalja.

Zlatne medalje osvojili su Filip Šantić, Kristijan Petrović, Teodora Jugović, Anja Ždrale, Katarina Ristić i Uroš Bojanić.

Osvajači srebrnih medalja su Nina Rajak, Teodora Nišić, Ivana Djorem i Andrija Kozomara., a bronzane medalje su osvojili Slaven Lužajić, Teodora Jugović, Andrej Vasilić i Danica Macan.

Dobre borbe prikazali su i Aleksej Ilić, Dimitrije Ikonić i Dušan Šantić, ali ovaj put nisu uspjeli da se popenju na pobjedničko postolje, naveli su iz ovog kluba.

Ekipu je na borilištu predvodio trener Aleksandar Đukelić, dok sudija na ovom takmičenju bio Danijel Blažić.

Turnir su organizovali Džiju-džicu klub Mornar i iju-džicu savez Crne Gore.