Džudisti "Romanije" osvojili dvije bronzane medalje

22.05.2021. 21:27
0
IZVOR: Katera

Na Međunarodnom džudo turniru "Sarajevo Open 2021" nastupili su u izuzetno jakoj konkurenciji, u kategoriji seniora, i takmičari Džudo kluba "Romanija" iz Pala.

Tom prilikom, takmičari ovog kluba osvojili  su dvije bronzane medalje i osvojeno je jedno peto mjesto.

Bronzane medalje su osvojili džudisti Vuk  Ilić i Filip Živković, a peto mjesto osvojio je džudista Dimitrije Savić.

Komentari 0
Povezane vijesti
Dvije medalje za članove Džudo kluba „Romanija“ Dvije medalje za članove Džudo kluba „Romanija“
Džudo klub „Romanija“ na prvenstvu Republike Srpske osvojio četiri medalje Džudo klub „Romanija“ na prvenstvu Republike Srpske osvojio četiri medalje
Odličan nastup takmičara Džudo kluba „Romanija“ u Prnjavoru Odličan nastup takmičara Džudo kluba „Romanija“ u Prnjavoru
Najčitanije
  • „Kasperijada“ sutra u Palama
    17h 40m
    0
  • Na Elektrotehničkom fakultetu promovisano 49 inženjera i jedan master elektrotehnike (FOTO)
    15h 51m
    0
  • Trudnice tužbama zasule Fond zdravstvenog osiguranja
    8h 18m
    0
  • Večeras "Konferencija beba" u Istočnoj Ilidži
    19h 23m
    0
  • Danas promocija diplomiranih inženjera i mastera elektrotehnike
    20h 37m
    0