Džudisti Romanije prvaci Republike Srpske za starije pionire

13.06.2021. 10:18
0
IZVOR: Katera

Na prvenstvu Republike Srpske koje je 12. 06. 2021. održano u Palama u organizaciji džudo kluba „Romanija“, džudisti Romanije su postigli značajne rezultate u kategorijama starijih pionira i juniora.

U kategoriji starijih pionira džudisti Romanije su postali prvaci Republike Srpske u ekipnom plasmanu.

Luka Ilić je osvojio prvo mjesto, Marko Pantić drugo, a Luka Krsmanović i Vuk Lopatić treće mjesto u kategoriji starijih pionira.

U kategoriji juniora Dimitrije Savić je osvojio drugo a Vuk Ilić, Filip Živković i Aleksa Veljović treće mjesto.