Džudisti Slavije ostvarili zapažene rezultate na Palama

21.03.2022. 09:02
0
IZVOR: Katera

Proteklog vikenda je u Sportskoj dvorani Peki u Palama održano prvenstvo Republike Srpske za kadete i mlađe pionire u džudou.

Na ovom turniru džudisti Slavije iz Istočnog Novog Sarajeva ostvarili su zapažene rezultate.

Dunja Grubačić je postala prvakinja Republike Srpske za mlađe pionirke do 57 kg, dok je
Stefan Skiljević sjajnim pobjedama postao vicešampion za mlađe pionire preko 73 kg.
U konkurenciji kadeta preko devedeset kilograma bronzanu medalju osvojio je Veljko Krajšumović .

S obzirom na to da je ovo prvenstvo i kvalifikaciono, svi osvajači medalja imaju plasman na državno prvenstvo koje će se odrćati za 15 dana u Lukavcu, rekli su iz DžK Slavija za naš portal.