Džudisti „Slavije“ treći u ukupnom plasmanu na Palama

16.10.2022. 12:22
0

U organizaciji Džudo kluba Rajko Kušić održan je 27. memorijalni turnir "Rajko Kušić Kuša".

Učešće na ovogodišnjem memorijalu uzelo je 350 takmičara iz 31 kluba .

Džudo klub Slavija na ovom takmičenju predstavio se sa 13 takmičara, a njih 12 je uspjelo da dođe do pobjedničkog postolja.

Zlatne medalje osvojili su Sara Nikolić, Ana Škiljević, Marija Ušćumlić, Dunja Grubačić i Stefan Škiljević.

Srebrom se okitio Ensar Hadžiavdić, dok su bronzane medalje osvojili Gorana Pržulj, Snježana Nikolić, Aleksa Dilberović, Stefan Pržulj, Dimitrije Prodanović i Đorđe Marković.

Slika

Za postignute rezultate džudistima Slavije pripao je pehar za osvojeno treće mjesto u cjelokupnom plasmanu .