Džudistima „Romanije“ 11 medalja u Bijeljini

18.09.2022. 09:49
0

Prvenstvo Republike Srpske za mlađe seniore do 23 godine održano je juče u Bijeljini.

Na takmičenju su nastupili džudisti Džudo kluba „Romanija“, koji su osvojili odlične rezultate te su u ekipnom plasmanu osvojili drugo mjesto u Republici Srpskoj.

Prvo mjesto osvojio je Luka Ilić, drugo je pripalo Filipu Živkoviću, dok je na trećem završio Dimitrije Savić.

Istog dana održan je i Međunarodni internacionalni turnir Kup pantera na kojem su džudisti „Romanije“ osvojili 8 medalja.

Miloš Pantić i Luka Ilić su se okitili zlatnim medaljama, dok su srebrne pripale Filipu Živkoviću,Vuku Lopatiću, te Nikoli Daniloviću.

Bronzane medalje pripale su Ivanu Lučiću, Luki Lopatiću i Luki Krsmanoviću.