Džudistima „Romanije“ 11 medalja u Bijeljini

18.09.2022. 09:49
0
IZVOR: katera.news

Prvenstvo Republike Srpske za mlađe seniore do 23 godine održano je juče u Bijeljini.

Na takmičenju su nastupili džudisti Džudo kluba „Romanija“, koji su osvojili odlične rezultate te su u ekipnom plasmanu osvojili drugo mjesto u Republici Srpskoj.

Prvo mjesto osvojio je Luka Ilić, drugo je pripalo Filipu Živkoviću, dok je na trećem završio Dimitrije Savić.

Istog dana održan je i Međunarodni internacionalni turnir Kup pantera na kojem su džudisti „Romanije“ osvojili 8 medalja.

Miloš Pantić i Luka Ilić su se okitili zlatnim medaljama, dok su srebrne pripale Filipu Živkoviću,Vuku Lopatiću, te Nikoli Daniloviću.

Bronzane medalje pripale su Ivanu Lučiću, Luki Lopatiću i Luki Krsmanoviću.

Komentari 0
Povezane vijesti
Održano takmičenje u lovu ribe na plovak Održano takmičenje u lovu ribe na plovak
Poziv za ribilovce i polaznike škole ribolova Poziv za ribilovce i polaznike škole ribolova
U subotu takmičenje u lovu ribe na plovak U subotu takmičenje u lovu ribe na plovak
Najčitanije
  • "Vi idite, ja ostajem!" - Miloš Ćirković, posljednji heroj kosovske bitke
    19h 40m
    15
  • Opština Pale: Obavještenje
    22h 32m
    0
  • Stijaković: Tog dana ustaše su zaklale 22 člana moje najbliže porodice
    12h 18m
    0
  • Mladić iz Sarajeva teško povrijeđen nakon pada sa krova automobila u pokretu
    23h 24m
    1
  • Dođe li do krvi, opet ćemo biti prvi: Šta otkrivaju pisma Desanke Maksimović ruskim prevodiocima
    16h 42m
    0