Džudistima „Romanije“ prvo mjesto u ekipnom plasmanu na memorijalnom turniru „Rajko Kušić Kuša“

16.10.2022. 10:21
0
IZVOR: katera.news

U sportskoj dvorani Peki“ na Palama juče je održan memorijalni turnir Rajko Kušić Kuša. Učešće na ovogodišnjem turniru uzelo je 350 takmičara iz 31 kluba .

Na turniru su nastupili i džudisti Džudo kluba Romanija i osvojili 20 medalja i tako proglašeni za najuspješniju ekipu na turniru.

Osvojili su četiri zlatne, osam srebrnih i osam bronzanih medalja.

Zlatne medalje osvojili su Matija Koroman, Lav Lučić, Katarina Borovčanin i Ivan Lučić.

Srebrom su se okitili Marko Pantić, Luka Krsmanović, Lazar Batak, Viktor Fulurija, Nikola Danilović, Aleksa Jokić, Božidar Pandurević i Marko Pantić.

Bronzane medalje osvojili su  Katarina Borovčanin, Bane Ilić, Stefan Pandurević, Rade Mijatović, Luka Lopatić, Matija Koroman, Luka Krsmanović, Marko Milutinović.