Džudo klub „Sparta“ osvojio 15 medalja u Palama

27.09.2021. 12:52
0
IZVOR: Katera

U Palama je juče održan 26. memorijalni džudo turnir "Rajko Kušić Kuša" na kome se okupilo oko 300 takmičara i 30 klubova iz Republike Srpske i FBiH.

Džudisti kluba "Sparta" su učešćem na takmičenju osvojili 15 medalja od kojih su 7 zlatnih, jedna srebrena i 7 bronzanih.

Zlatne medalje osvojili su: Jakov Glogovac, Luka Minić, Lazar Lalović, Mihajlo Pandžić, Nikolina Pandžić i Milica Milošević.

Srebro je osvojila Željana Međo a bronze su osvojili: Sunčica Avram, Anđela Ristivojević, Novak Janjić, Mitar Đajić, Nikša Škrba i Matej Mrdić.

U kategoriji mlađih seniorki Anđelina Regoje je postala šampion Republike Srpske a Milica Avram je uzela treće mijesto.

Ekipu na takmičenju predvodili su treneri Miloš Mijanović i Neven Govedarica dok je Goran Mijanović sudio na prvenstvu Republike Srpske i turniru.