Foča: Ojadili Nijemca i Švajcarca za 180.000 evra

11.06.2020. 18:09
1
IZVOR: Glas Srpske

Srđan S. i Njegoš R. iz Foče uhapšeni su juče u nastavku akcije "Dojava" zbog sumnje da su kladioničarskim prevarama oštetili dvije osobe za oko 180.000 evra.

Prema nezvaničnim informacijama oni su prevarili jednu osobu iz Švajcarske za više od 110.000 evra i jednu iz Njemačke za oko 60.000 evra.

- Oni su pomenutima uzeli novac kako bi im navodno obezbijedili tačne rezultate na sportskim kladionicama. Sve je, međutim, bila prevara - kazao je izvor blizak istrazi.

Iz Policijske uprave Foča, navodeći inicijale, saopštili su da pomenuti dvojac terete za krivično djelo "Pranje novca i prevara".

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    slaven 13.06.2020. 16:01
    Svaka cast momci,pljacka treceg rajha usta ih j... ona kapitalisticka,kud im ne uzeste milion
Povezane vijesti
Oranice u dolini Drine u fočanskoj opštini i ove jeseni ukrašene velikim bundevama Oranice u dolini Drine u fočanskoj opštini i ove jeseni ukrašene velikim bundevama
U Univerzitetskoj bolnici Foča epiduralni porodi i pratnja pri porodu (VIDEO) U Univerzitetskoj bolnici Foča epiduralni porodi i pratnja pri porodu (VIDEO)
Bilećanka Nikolina Perućica student generacije Medicinskog fakulteta u Foči Bilećanka Nikolina Perućica student generacije Medicinskog fakulteta u Foči
Najčitanije
  • Paljanin uhapšen zbog napada na radnike inspekcije
    15h 54m
    2
  • Zaboravljeni korijeni: Manastir Liplje - Teslić (VIDEO)
    17h 13m
    0
  • Zbog snijega obustava saobraćaja preko Rogoja, snijeg i grane na kolovozu od Sokoca do Vlasenice
    18h 22m
    1
  • Blažujski sveštenik Relja Spajić gledao je smrti u oči, ali nije kleknuo pred ustašama
    17h 14m
    0
  • Zbog razbojništva nad radnikom benzinske pumpe u Istočnoj Ilidži uhapšena dva lica
    16h 17m
    0