Foča: "Hemingvej pab" pobjednik Iketovog memorijala u malom fudbalu

21.09.2020. 12:41
0
IZVOR: SRNA

Ekipa "Hemingvej pab" pobjednik je 11. Memorijalnog turnira u malom fudbalu "Ilija Đurović Ike", koji je u Brodu kod Foče organizovala omladina iz tog naselja.

Na terenu Osnovne škole "Veselin Masleša", na kojem je Đurović kao nastavnik fizičke kulture radio i na kojem je i preminuo, njemu u čast ove godine igralo je 13 ekipa iz Foče i Broda.

"Hemingvej pab" u finalu je bio bolji od domaćina turnira, ekipe "Ike Brod", dok je treće mjesto osvojio sastav "Kafe Portus".

Za najboljeg igrača proglašen je Slaviša Ristanović, najbolji strijelac je Marko Vuković, a najbolji golman Dejan Mandić.

U čast velikog fočanskog sportiste Ilije Đurovića Iketa, koji je podjednako dobro igrao fudbal, košarku i odbojku i koji je kao trener i nastavnik učio generacije fočanskih sportista, u Foči se tradicionalno održavaju i turniri u basketu i odbojci na pijesku.

Komentari 0
Povezane vijesti
Povrijeđena četiri lica u saobraćajnoj nezgodi na dionici puta Međeđa-Ustiprača Povrijeđena četiri lica u saobraćajnoj nezgodi na dionici puta Međeđa-Ustiprača
Fočak Stefan Grujičić, republički šampion u fizici, u junu putuje na Balkanijadu u Turskoj Fočak Stefan Grujičić, republički šampion u fizici, u junu putuje na Balkanijadu u Turskoj
Sahranjen Ljubiša Ljuba Kovačević Sahranjen Ljubiša Ljuba Kovačević
Najčitanije
  • Policija MUP-a Kantona Sarajevo legitimisala hodočasnike iz Istočnog Sarajeva
    6h 21m
    0
  • Krađa u Sokocu, otuđen novac
    8h 32m
    0
  • Istočno Novo Sarajevo: Lice lišeno slobode zbog droge
    8h 50m
    0
  • Lažni ljekari oštetili više ljudi za 25.000 evra
    23h 47m
    0
  • Umro Vladimir Cvetković
    23h 24m
    0