Fudbaleri Sutjeske danas igraju za Icu Lavicu

29.05.2021. 08:52
0
IZVOR: KATERA

Novac od ulaznica za meč "Sutjeske" i "Kozare" u Foči, u okviru 30. kola Prve lige Republike Srpske, biće proslijeđen za liječenje Ivane Bjelogrlić, naše Ice Lavice.

U prvenstvenoj utakmici koja se igra danas, fudbaleri "Sutjeske" iz Foče na svom stadionu će ugostiti ekipu "Kozare" iz Gradiške, sa početkom u 19.00 časova.

Slika

Cijena ulaznice za ovaj meč iznosiće 3 KM, a sav prikupljeni novac biće uplaćen ili proslijeđen na račun porodice Bjelogrlić iz Istočnog Sarajeva.

Podsjećamo, Ica se oporavlja nakon teške i naporne operacije u Turskoj, gdje joj je odstranjen dio pluća zbog tumora koji je zahvatio jedno plućno krilo.

Komentari 0
Povezane vijesti
Famos i Sutjeska odigrali neriješeno u prvoj provjeri Famos i Sutjeska odigrali neriješeno u prvoj provjeri
Sjećanje na Icu - djevojčicu lavljeg srca Sjećanje na Icu - djevojčicu lavljeg srca
Srebrna plaketa grada Istočno Sarajevo posthumno dodijeljena Ivani Bjelogrlić Srebrna plaketa grada Istočno Sarajevo posthumno dodijeljena Ivani Bjelogrlić
Najčitanije
  • Smrtno stradalo lice u Sokocu
    21h 48m
    0
  • Zaposlenica Direkcije za koordinaciju policijskih tijela BiH vrijeđala na nacionalnoj osnovi
    15h 39m
    19
  • Zaboravljeni korijeni: Manastir Stuplje - Čelinac (VIDEO)
    18h 0m
    0
  • Koji su mogući scenariji nakon Viškovićeve ostavke i oduzimanja mandata Dodiku?
    15h 46m
    1
  • MUP Srpske uhapsio tri lica zbog iskorištavanja djece za pornografiju
    2h 46m
    0