Grad bogatiji za jednu djevojčicu

21.07.2023. 08:12
0
IZVOR: katera.news

U porodilištu bolnice u Istočnom Sarajevu u toku protekla 24 časa rođena je jedna djevojčica.

Ljekarsku intervenciju zatražilo je 46 pacijenata.

Grad uredno snabdijeven vodom i električnom energijom.

U porodilištu bolnice u Foči u toku protekla 24 časa rođena je jedna djevojčica i dječak.

Ljekarsku intervenciju zatražilo je 18 pacijenata.

U Domu zdravlja „Dr Ljubomir Ćeranić“ u Sokocu ljekarsku intervenciju zatražilo je 16 pacijenata.

Teritorijalne vatrogasne jedinice u protekla 24 časa imale su jednu intervenciju.

Višegrad,

Intervencija jednog vozila i dva vatrogasca u Starom Gradu, gdje je gorio dalekovod i zahvatio borovu šumu u vremenu od 15.05 do 16.45 časova.

Većina puteva u Republici Srpskoj i FBiH jutros je prohodna, u višim predjelima i u kotlinama moguća je pojava jutarnje magle koja smanjuje vidljivost, a iz Auto-moto saveza Srpske savjetuju vozačima da na duža putovanja kreću u ranim jutarnjim ili kasnim poslijepodnevnim časovima.

Zbog minerskih radova dolazi do povremene obustave saobraćaja na magistralnom putu Sarajevo-Foča, dionica Trnovo-Miljevina u kanjonu rijeke Bistrice, od 07.00 do 15.00, u trajanju od nekoliko minuta.

Na dionici magistralnog puta na granici Republika Srpska-FBiH /Lapišnica/-Ljubogošta danas će dolaziti do privremene obustave saobraćaja zbog radova na kamenolomu "Han Derventa" u opštini Pale od 12.00 do 14.00 časova, u trajanju od 10 minuta u jednom intervalu.

Na dionicama magistralnog puta Han Pijesak jedan-Han Pijesak dva i Han Pijesak dva-Sokolac u toku su radovi na rehabilitaciji puta te je potrebno prilagoditi brzinu kretanja vozila.

U FBiH zbog radova na mostu Gorica na auto-putu A-1 za saobraćaj je zatvorena lijeva cijev tunela "1. mart" na dionici Zenica-Sarajevo, a vozila saobraćaju dvosmjerno kroz desnu tunelsku cijev.

Na graničnim prelazima u BiH jutros nema dužih zadržavanja.  

Komentari 0
Povezane vijesti
Stiže naoblačenje sa sjevera Stiže naoblačenje sa sjevera
Sutra umjereno oblačno, poslije podne moguća kiša Sutra umjereno oblačno, poslije podne moguća kiša
Naš grad bogatiji za djevojčicu Naš grad bogatiji za djevojčicu
Najčitanije
  • Petar Bojović - slavljen i ponižen
    1h 3m
    14
  • Izmirena dugovanja radnicima Bolnice "Srbija" za poreze i doprinose 2011-2019. godine
    23h 50m
    10
  • Sutra promocija knjige „Opsada i odbrana Ilidže“ Neđeljka Prstojevića
    1h 30m
    3
  • Sveeparhijski sabor u spomen na sveštenomučenike dabrobosanske 19. jula u Bilješevu kod Kaknja
    1h 35m
    0
  • Ovo su najbolji polovni automobili za mali budžet
    13h 56m
    0