Grad jutros bogatiji za jednog dječaka

14.10.2019. 08:14
0
IZVOR: Katera

U porodilištu bolnice u Istočnom Sarajevu u toku protekla 24 časa rođen je jedan dječak. 

Teritorijalna vatrogasna jedinica Istočno Sarajevo je u protekla 24 časa imala intervenciju gašenja smeća u Aerodromskoj ulici, u trajanju od 20.45 do 21.45 časova.

Grad je ovoga jutra uredno snabdijeven vodom i električnom energijom.

U Republici Srpskoj i Federaciji BiH kolovozi su pretežno suvi, na dionicama uz riječne tokove i preko planinskih prevoja moguća je slabija magla, a u usjecima i pored kamenih kosina postoji mogućnost odrona.
Iz Auto-moto saveza Republike Srpske apeluju na vozače da prilagode vožnju stanju i uslovima na putu. 

Zbog izgradnje male-hidroelektrane Krupac na rijeci Željeznici jednom trakom naizmjenično saobraća se na dionici magistralnog puta Krupac-Bogatići, na području opština Istočna Ilidža i Trnovo. 

U Republici Srpskoj i Federaciji BiH danas će biti pretežno sunčano, sa malom ili umjerenom oblačnošću i natprosječno toplo za ovo doba godine.
Jutro je vedro, sa malom ili umjerenom lokalnom oblačnošću i maglom oko rijeka i po kotlinama, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda. 

Najviša dnevna temperatura od 23 do 27, na planinama oko 20 stepeni Celzijusovih. 

Duvaće slab do umjeren vjetar, uglavnom zapadni i jugozapadni, podaci su Federalnog hidrometeorološkog zavoda. 

Komentari 0
Povezane vijesti
Udruženje „FeminIS“ dobilo topli kutak u Spasovdanskoj ulici Udruženje „FeminIS“ dobilo topli kutak u Spasovdanskoj ulici
Grad bogatiji za dva dječaka Grad bogatiji za dva dječaka
Sutra hladno, uz slabu susnježicu i snijeg Sutra hladno, uz slabu susnježicu i snijeg
Najčitanije
  • Recepti za sedam dana posta: Najljepša posna i zdrava jela
    23h 5m
    3
  • Šljivićeva demantovala tvrdnje da je "frizerka", pa Grahovčevoj poručila da iznosi netačne informacije
    16h 38m
    14
  • Teatar u sarajevskih Srba
    13h 55m
    31
  • Zla kob princeze Jelene
    22h 59m
    0
  • RiTE „Gacko“ od jutros van mreže, „Ugljevik“ sutra obustavlja rad
    19h 41m
    2