Hospitalizovan Dragan Gagi Jovanović

29.06.2021. 11:28
0
IZVOR: Nezavisne

Glumac Dragan Jovanović primljen je u Klinički centar u petak u dva ujutru zbog nesnosnih bolova u stomaku.

Naime, on je došao sa nesnosnim bolovima u stomaku.

Glumac je smješten na odjeljenje gastroenterologije i podvrgnut ispitivanjima.

Jovanović se, navode mediji u Srbiji, i dalje nalazi u bolnici.

Nakon ove informacije, mediji su kontaktirali glumca koji je rekao da je sve u redu.

-Gastritis neki, ništa strašno - rekao je Jovanović.

Na pitanje da li je pušten kući, rekao je da "nije".

-Nisam još, ali trebalo bi uskoro. Sve je u redu, dobro sam, sve je okej - poručio je Jovanović, navodi Telegraf.rs

 

Ovo nije prvi put da glumac ima zdravstvenih problema. Prije tri godine se povukao iz glume zbog diskus hernije.

-Poslednjih godina trpim velike bolove u leđima prouzrokovane diskus hernijom. Posle svake predstave koju odigram osećam se veoma loše, treba mi nekoliko dana da se koliko-toliko oporavim - rekao je svojevremeno Jovanović.

Komentari 0
Najčitanije
  • Emotivan susret sarajevskih građevinaca nakon 50 godina mature
    15h 3m
    0
  • Danas „Konferencija beba“ u Palama
    16h 20m
    0
  • Božović: „Pohod na klanac“ je hodočašće sjećanja i poštovanja
    16h 41m
    0
  • Porodica Turuntaš i ove godine ugostila istu djecu sa Kosova i Metohije
    14h 25m
    0
  • Klanac - mjesto gdje je istorija ispisana žrtvom
    17h 52m
    0