Humanitarno veče za liječenje malene Ivane: Nevesinjci darivali oko 3,5 hiljade KM

25.11.2019. 20:31
0
IZVOR: Srpska.info

Nevesinjci su prikupili oko 3,5 hiljada KM za liječenje trogodišnje Ivane Bjelogrlić iz Istočnog Sarajeva.

Novac je prikupljen na humanitarnom koncertu pod sloganom „Za Ivanin osmjeh“ održanom u Domu kulture „Nebojša Glogovac“, koji je  proteklog vikenda organizovala Osnovna muzička škola „Sveti Roman Melod“ u saradnji sa opštinom Nevesinje i nevesinjskim javnim ustanovama.

U programu su nastupili mališani vrtića „Sveta Evgenija carica Milica“, učenici nevesinjske Muzičke škole i OŠ „Risto Proroković“, etno grupe „Simonida“ i „Sveti Dimitrije“, Plesni klub „Lets dance“, frulaš Radivoje Simović, pjevač Boško Tepavčević iz Gacka i pjesnikinja iz Nevesinja Anželika Nikolina Kučinar.

Za liječenje  u inostranstvu trogodišnje Ivane Bjelogrlić koja vodi tešku bitku sa tumorom bubrega potrebno je 250 hiljada evra.

Komentari 0
Povezane vijesti
Obilježavanje 151 godine od Nevesinjske puške Obilježavanje 151 godine od Nevesinjske puške
Sjećanje na Icu - djevojčicu lavljeg srca Sjećanje na Icu - djevojčicu lavljeg srca
Grčka pomaže građanima kod kupovine goriva Grčka pomaže građanima kod kupovine goriva
Najčitanije
  • Sjećanje na Srđana Kneževića - Belog vuka
    11h 0m
    18
  • Hirošima – jedan od najvećih američkih zločina
    1h 54m
    7
  • Sutra isplata julskih penzija u Srpskoj
    9h 20m
    0
  • Obilježeno 34 godine od pogibije komandanta Vlajka Petrovića
    7h 54m
    1
  • Ekipa „Kontra bar E sport“ pobjednik turnira u malom fudbalu u Vojkovićima (FOTO)
    11h 24m
    0