Jagodić ugostio atletičare Magdalenu Ilić i Andreja Ćebića

10.09.2021. 12:20
0
IZVOR: Katera

Načelnik opštine Rogatica Milorad Jagodić upriličio je prijem za talentovane atletičare Andreja Ćebića i Magdalenu Ilić, koji će učestvovati na Svjetskom atletskom školskom prvenstvu u Beogradu.

Načelnik Jagodić je mladim i talentovanim rogatičkim atletičarima, koji već sad iza sebe imaju zavidne rezultate, poželio puno sreće na predstojećem takmičenju i da se u Rogaticu vrate sa što boljim rezultatima.

Ovim putem, Jagodić je atletičarima uručio i prigodnu novčanu podršku pred odlazak na prvenstvo.

Podsjećamo, Magdalena Ilić će se takmičiti u skoku uvis, dok će se Andrej Ćebić takmičiti u skoku udalj na Svjetskom atletskom školskom prvenstvu, koje će trajati od 11. do 19. septembra u Beogradu.

Komentari 0
Povezane vijesti
Andrej Ćebić ide na Evropsko prvenstvo u Sloveniju Andrej Ćebić ide na Evropsko prvenstvo u Sloveniju
Zlato i novi juniorski rekord za Andreja Ćebića Zlato i novi juniorski rekord za Andreja Ćebića
Rogatičaninu Andreju Ćebiću bronza u Zenici Rogatičaninu Andreju Ćebiću bronza u Zenici
Najčitanije
  • ViK Istočno Sarajevo: Vanredno obavještenje
    12h 4m
    4
  • Milan Gluhović na čelu privatne klinike „Dr. Mačkić“
    4h 29m
    0
  • Marija Kiri - Fizičarka i hemičarka, dvostruka dobitnica Nobelove nagrade
    10h 48m
    0
  • Najmlađa i beba sa najviše braće i sestara u Rogatici Dušan Mijatović
    11h 40m
    1
  • Veći broj studenata na Univerzitetu u Istočnom Sarajevu
    10h 29m
    0