Jedna osoba poginula, više povrijeđenih u saobraćajnoj nesreći

11.08.2019. 18:53
0
IZVOR: nezavisne.com

U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se poslijepodne dogodila na magistralnom putu M-15 Sanski Most - Ključ, poginula je jedna osoba.

Kako je potvrđeno za Faktor.ba u Operativnom centru MUP-a Unsko-sanskog kantona, do nesreće je došlo nešto iza 15 sati, kada su se sudarila dva automobila.

"Tom prilikom jedna osoba je smrtno stradala, dok ih je više povrijeđeno. Više informacija o nesreći imaćemo nakon obavljenog uviđaja", kazali su nam iz policije.

Na uviđaj su izašli policajci MUP-a Policijske stanice Sanski Most, piše Faktor.ba

Komentari 0
Povezane vijesti
Poginuo Ostoja Stanišić, bivši komandant Vojske Republike Srpske Poginuo Ostoja Stanišić, bivši komandant Vojske Republike Srpske
Normalizovan saobraćaj na magistralnom putu Sarajevo-Pale Normalizovan saobraćaj na magistralnom putu Sarajevo-Pale
Detalji nesreće u Lapišnici: Kombijem i kamionom upravljali vozači iz Goražda i Busovače Detalji nesreće u Lapišnici: Kombijem i kamionom upravljali vozači iz Goražda i Busovače
Najčitanije
  • Posne knedle od krompira
    15h 49m
    58
  • Zlato ide ka najvećem nedjeljnom padu od 1983. godine
    16h 1m
    0
  • Preminuo legendarni Čak Noris
    18h 45m
    1
  • Zašto prvi dan proljeća više nije 21. mart?
    18h 51m
    0
  • Promocija dokumentarnog filma „Ishod“ u srijedu u Kulturnom centru Istočno Novo Sarajevo
    21h 34m
    0