Jedna osoba u Srpskoj prekršila izolaciju

17.04.2020. 16:28
0
IZVOR: nezavisne.com

Na zvaničnoj stranici Vlade Republike Srpske o epidemiološkoj situaciji objavljeno je da je u protekla 24 sata jedna osoba prekršila mjeru kućne izolacije.

- Lica koja nisu ispoštovala mjeru kućne izolacije, a po dostavljenim izvještajima policijskih službenika Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske i komunalnih policajaca: Miodrag (Milan) Ristić, Bijeljina - navodi se na sajtu.

Dodaje se da su do sada komunalni policajci iskontrolisali 56.957 osoba za mjere kućne izolacije od čega njih 250 ovu mjeru nije ispoštovalo.

- Komunalni policajci u Republici Srpskoj i policijski službenici Ministarstva unutrašnjih poslova do sada su utvrdili da 261 lice nije ispoštovalo mjeru kućne izolacije - zaključuje se na sajtu.

Komentari 0
Povezane vijesti
Sutra u Istočnom Sarajevu prošireni kolegijum MUP-a Srpske Sutra u Istočnom Sarajevu prošireni kolegijum MUP-a Srpske
U Republici Srpskoj za 11 dana više od 2.000 prekršaja neposrednoj blizini škola U Republici Srpskoj za 11 dana više od 2.000 prekršaja neposrednoj blizini škola
Od ponedjeljka akcija "Zaštitimo djecu u saobraćaju" Od ponedjeljka akcija "Zaštitimo djecu u saobraćaju"
Najčitanije
  • Firma „Braća Marjanović“ zapošljava
    14h 57m
    1
  • Godišnjica NATO agresije na SR Jugoslaviju (VIDEO)
    16h 27m
    14
  • Na današnji dan rođen Mladen Sekulović, prvi oskarovac iz Bileće (FOTO)
    16h 57m
    68
  • Ciak auto BH d.o.o. zapošljava
    12h 54m
    0
  • Danas Svjetski dan voda
    15h 27m
    0