Junski snijeg zabijelio Sloveniju

13.06.2024. 17:06
0
IZVOR: glassrpske.com

Sloveniju je danas prešao hladni front koji je donio niže temperature, ali i, kako su ranije prognozirali meteorolozi, junski snijeg u viša područja.

- Zima u brdima još nije rekla zbogom. Na našoj najvišoj meteorološkoj stanici na Kredarici pada snijeg. Od novog mokrog snijega napravili smo Snješka Bijelića, koji će u narednih nekoliko dana krasiti i našu meteorološku kameru - napisali su meteorolozi slovenačke Agencije za životnu sredinu RS (Arso) na društvenoj mreži Iks, objavljujući današnju fotografiju.

Komentari 0
Povezane vijesti
Slovenija: Električne trotinete od sada mogu da voze samo stariji od 15 godina Slovenija: Električne trotinete od sada mogu da voze samo stariji od 15 godina
Sjećanje na februar 2012. godine u Istočnom Sarajevu (FOTO) Sjećanje na februar 2012. godine u Istočnom Sarajevu (FOTO)
U Moskvi tokom januara palo najviše snijega u posljednjih više od 200 godina U Moskvi tokom januara palo najviše snijega u posljednjih više od 200 godina
Najčitanije
  • Dan sjećanja na ubijenu i stradalu djecu Srpskog Sarajeva - poziv na molitvu
    20h 2m
    12
  • Kako se vojvoda Mišić suprotstavio kralju Aleksandru
    12h 56m
    62
  • Kako je nastajalo Istočno Sarajevo (III dio)
    14h 22m
    65
  • Stradanje sarajevskih ljekara – Grad u kojem je ubijena Hipokratova zakletva
    20h 0m
    5
  • Francuz dostojan Miloša Obilića - izdao je NATO i spasao živote srpskih vojnika
    19h 51m
    2