Kombinuj: Senior – uvijek isti mjesečni račun!

03.03.2023. 15:53
0
IZVOR: katera.news

M:tel u svojoj širokoj ponudi ima i tarifu namijenjenu korisnicima starijim od 60 godina, pod nazivom Kombinuj: Senior. Za samo 12 KM mjesečne pretplate, imate bonuse od 100 minuta razgovora i 100 SMS-ova prema svim mrežama u BiH, kao i u Regionu Zapadnog Balkana. Tu je i bonus od 500 MB mobilnog interneta svakog mjeseca i 2GB u Regionu Zapadnog Balkana.

Kombinuj tarifni modeli su zapravo kombinacija postpejd i pripejd vrste plaćanja, što znači da su u mjesečnu pretplatu uračunati bonusi, a ukoliko ih potrošite tokom mjeseca, svoj račun možete dopunjavati na uobičajen način, kao korisnik pripejd Dopune.    

 

Uz sve navedeno, velika prednost je i što u Kombinuj: Senior tarifi, korisnici imaju mogućnost da izaberu jedan od ponuđenih mobilnih telefona po znatno nižim cijenama.

Preporuka kompanije m:tel su Nokia 110 DS za samo 1 KM, te ZTE Blade A31 Plus 2/32 GB, 3,13 KM mjesečno.

Za više informacija o tarifnom modelu Kombinuj: Senior pozovite 0800 50 000 ili posjetite vama najbliže m:tel prodajno mjesto.

Komentari 0
Povezane vijesti
Nova dimenzija funkcionalnosti i dizajna Nova dimenzija funkcionalnosti i dizajna
Podkast „Ako ćutimo, one su same“ Podkast „Ako ćutimo, one su same“
Novo lice m:tel IPTV-ja stiže na vaše ekrane Novo lice m:tel IPTV-ja stiže na vaše ekrane
Najčitanije
  • Sjećanje na vojnika Sašu Stajića, jednu od prvih žrtava NATO bombardovanja
    18h 57m
    3
  • Han Pijesak: Nepoznati počinilac usmrtio psa na imanju
    16h 14m
    0
  • Posne lazanje sa špinatom
    18h 56m
    0
  • Kovačević: Republika Srpska ima rješenje za problem poskupljenja goriva
    14h 1m
    0
  • Poetsko veče u znak sjećanja na Mihajla Vitora – prepuna sala i vrtlog emocija u Kulturnom centru Istočno Novo Sarajevo (FOTO)
    7h 6m
    0