Konferencija beba 1. jula u Rogatici

25.06.2024. 12:40
0
IZVOR: katera.news

Tradicionalna manifestacija „Konferencija beba“ u Rogatici održaće se u ponedjeljak, 1. jula.

- Konferencija beba biće održana na Stadionu malih sportova, ali u slučaju nepovoljnih vremenskih prilika u kino-sali, sa početkom u 19.00 časova. Prijave je moguće izvršiti do 30. juna, do 15.00 časova, u prostorijama Centra za kulturu i sport „Radenko Mišević“ – poručili su iz opštine Rogatica.

Na konferenciji će biti proglašene najmlađa beba i ona sa najviše braće i sestara, majka sa najviše djece i najmlađa baka, a za sve mališane Pozorištance „Maslačak“ će izvesti predstavu „Miki i Mini“.

Slika

Organizator manifestacije je Centar za kulturu i sport „Radenko Mišević“, pod pokroviteljstvom opštine Rogatica.

Komentari 0
Povezane vijesti
Pećina Govještica – najduža pećina u BiH krije tajne stare hiljadama godina Pećina Govještica – najduža pećina u BiH krije tajne stare hiljadama godina
U toku konkurs za izbor najljepšeg dvorišta i balkona u Rogatici U toku konkurs za izbor najljepšeg dvorišta i balkona u Rogatici
I ove godine izbor za najljepši slavski kolač na Borikama I ove godine izbor za najljepši slavski kolač na Borikama
Najčitanije
  • Pojavio se snimak haosa na magistralnom putu kod Pala: Tuča nakon saobraćajne nezgode (VIDEO)
    20h 4m
    0
  • Ljetno osvježenje: Sladoled, kraljevska poslastica
    14h 29m
    0
  • „Sport Vision” u Istočnom Sarajevu zapošljava
    20h 32m
    0
  • Obezbijediti informacije o rezultatima unutrašnje kontrole povodom događaja u "Enigmi"
    18h 57m
    0
  • Obilježene 34 godine od zločina u fočanskoj Jabuci
    17h 59m
    0