Lana Pudar u polufinalu Svjetskog prvenstva

14.02.2024. 09:28
0
IZVOR: Agencije

Najbolja plivačica Bih Lana Pudar plasirala se u polufinale Svjetskog prvenstva koje se održava u Dohi.

Lana je nastupila u disciplini 200 metara delfin i u trećoj kvalifikacionoj trci je zauzela treće mjesto sa vremenom 2:11.05 minuta.

Treba istaći da je to osmo vrijeme kvalifikacija. Polufinale je na programu danas u 18.16 časova.

Lana će na Svjetskom prvrnstvu nastupiti samo u ovoj disciplini jer ima problema sa povredom, a ukoliko se plasira u finale ponovo će plivati u četvrtak od 17.02 časova, prenosi Srpskainfo.