Lažni inkasanti naplaćuju račune za struju

18.04.2020. 13:24
0
IZVOR: Srna

"Elektroprivreda BiH" upozorila je stanovništvo da lažni inkasanti naplaćuju račune za električnu energiju koristeći uniforme ove kompanije.

-Upozoravamo kupce da ne vrše nikakva plaćanja u slučaju da to od njih traže lažni inkasanti koji nemaju ovlaštenja `Elektroprivrede BiH` i da o tome odmah obavijeste policiju- istakli su iz ove kompanije.

Kompanija se ogradila od ovakvih i sličnih pokušaja pojedinaca koji, zloupotrebljavajući aktuelnu situaciju, prevarama nastoje doći do novca.

Iz "Elektroprivrede BiH" su napomenuli da se plaćanje računa za električnu energiju isključivo vrši na naplatnim mjestima "Elektroprivrede BiH", šalterima pošta bez plaćanja provizije, putem elektronskog bankarstva i na šalterima poslovnih banaka.

Slučajeve prevare kupci mogu prijaviti telefonskim pozivom na besplatne info linije ili na kontakt adrese elektronske pošte. 

Komentari 0
Povezane vijesti
Minić: Do kraja godine nema poskupljenja struje Minić: Do kraja godine nema poskupljenja struje
ERS traži poskupljenje struje za 20 odsto ERS traži poskupljenje struje za 20 odsto
BiH ove godine uvezla struje za skoro 500 miliona KM BiH ove godine uvezla struje za skoro 500 miliona KM
Najčitanije
  • Sjećanje na Veselina Puketu
    21h 58m
    4
  • Uroš Nejaki - posljednji srpski car
    19h 58m
    2
  • Kako je spomenik kralju Petru u Sarajevu zamijenjen orlom
    6h 39m
    1
  • Na današnji dan 1931. godine: Po Staljinovom nalogu srušen Hram Hrista Spasitelja u Moskvi
    6h 38m
    0
  • Pogledajte najstariju srpsku crkvu u Srbiji, u njoj se krstio Stefan Nemanja
    6h 35m
    0