Lice natočilo gorivo na pumpi i pobjeglo

20.06.2022. 10:41
0
IZVOR: srna.rs

Nepoznato lice natočilo je u automobil "škoda" gorivo u vrijednosti 136 KM na benzinskoj pumpi na području grada Doboja, a potom pobjeglo, saopšteno je iz dobojske Policijske uprave.

Krađa je prijavljena policiji juče oko 13.15 časova.

U toku je rad na rasvjetljavanju ovog krivičnog djela.

U protekla 24 časa na području Policijske uprave Doboj evidentirana su dva krivična djela, jedno narušavanje javnog reda i mira i dvije saobraćajne nezgode.

Komentari 0
Povezane vijesti
Jedemo li zamrznuto kao svježe: Šta su pokazale kontrole mesa u Republici Srpski? Jedemo li zamrznuto kao svježe: Šta su pokazale kontrole mesa u Republici Srpski?
Počinje "lov" na trgovce koji ignorišu ograničenje marži, kazne do 10.000 KM Počinje "lov" na trgovce koji ignorišu ograničenje marži, kazne do 10.000 KM
Sindikat iz RS objavio iznos plate: Evo koliko zarađuje doktorica sa 37 godina radnog staža Sindikat iz RS objavio iznos plate: Evo koliko zarađuje doktorica sa 37 godina radnog staža
Najčitanije
  • Sjećanje na vojnika Sašu Stajića, jednu od prvih žrtava NATO bombardovanja
    3h 25m
    2
  • Priče o imenima koja žive na mapi Istočnog Sarajeva – Jovo Mijatović
    21h 10m
    6
  • Ciak auto BH d.o.o. zapošljava
    22h 27m
    0
  • Posne lazanje sa špinatom
    3h 24m
    0
  • Mičić: Cilj mi je da budem broj jedan
    22h 38m
    0