Lišen slobode zbog krađe u Istočnoj Ilidži

21.06.2022. 10:34
0
IZVOR: katera.news

Policijski službenici Policijske stanice Istočna Ilidža dostaviće Okružnom javnom tužilaštvu Istočno Sarajevo Izvještaj o počinjenom krivičnom djelu protiv lica inicijala E.A. iz Istočne Ilidže, zbog sumnje da je počinilo krivično djelo „Teška krađa“.

Policijskoj stanici Istočna Ilidža, dana 18. 6. 2022. godine, prijavljeno je da je nepoznato lice u ulici Akademika Petra Mandića, opština Istočna Ilidža, upotrebom fizičke snage sa vrata strgnuo nakit oštećenoj, saopšteno je iz PU Istočno Sarajevo.

O svemu je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštvu u Istočnom Sarajevu.

Policijski službenici su operativnim radom na terenu došli do saznanja da se u vezu sa navedenim djelom može dovesti lice E.A, iz Istočne Ilidže, koje je dana 20. 6. 2022. godine i lišeno slobode.

Policijski službenici Policijske stanice Istočna Ilidža nastavljaju sa preduzimanjem mjera i radnji u cilju dokumentovanja opisanog krivičnog djela.

Komentari 0
Povezane vijesti
Istočno Sarajevo: Rad na rasvjetljavanju eksplozije u ugostiteljskom objektu Istočno Sarajevo: Rad na rasvjetljavanju eksplozije u ugostiteljskom objektu
Snimanje scena za film „Linija“ u Istočnoj Ilidži – potrebni statisti Snimanje scena za film „Linija“ u Istočnoj Ilidži – potrebni statisti
Božović: Vukanović i Stanivuković nisu moja "ideološka braća" (VIDEO) Božović: Vukanović i Stanivuković nisu moja "ideološka braća" (VIDEO)
Najčitanije
  • Jakna od antilopine kože
    2h 23m
    12
  • Godišnjica pogibije tinejdžerke heroja Lepe Radić
    13h 45m
    16
  • Žena iz pjesme Bijelog dugmeta zaista je postojala, bila je divna baka tužne starosti
    3h 18m
    27
  • Desanka Maksimović: Književna vila, pjesnikinja duše
    4h 32m
    34
  • Pretresi u Palama i još šest lokalnih zajednica u Srpskoj
    11h 25m
    0