Marina Kurteš opet zlatna

06.09.2022. 14:21
0
IZVOR: sportdc.net

Karate klub "Slavija" je nastavio sezonu nastupom na "Noći šampiona" u Bijeljini i osvojio tri medalje.

Marina Kurteš je nastavila po starom i ponovo je bila najbolja u kategoriji do 61 kilograma. Bronzom su se okitili Luka Ćuković i Stafan Kovačević u kategoriji juniora do 61 kilograma.

Odlične nastupe su imali i takmičari Aleksandar Raonić, Vuk Bjelica, Pavle Avramović i Lazar Njego. Oni su kroz repesaž izgubili direktno borbu za medalju.

Sledeći vikend ista ekipa putuje za Modriču na kup BiH koji je izborni za reprezentaciju.

- Čestitam svima na srčanom trudu i zalaganju- rekao je Dejan Vukadin, trener Slavije.

Na takmičenju u Bijeljini nastupilo je više od 800 takmičara iz 70 klubova i 10 država.

Komentari 0
Povezane vijesti
Teniski klub "Meridian" najbolji u BiH! Teniski klub "Meridian" najbolji u BiH!
Anastasija Stević predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH Anastasija Stević predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
Tea Divčić predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH Tea Divčić predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
Najčitanije
  • Tea Divčić predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
    18h 18m
    4
  • Još sedam dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    16h 24m
    3
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    13h 56m
    0
  • Anastasija Stević predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
    18h 5m
    0
  • Istorija ispisana u Palama: Tradicionalni 3h3 turnir na višem, Quest nivou
    1h 11m
    0