Miodrag Lekić predložen za novog premijera Crne Gore

06.07.2021. 18:42
0
IZVOR: novosti.rs

Lider Demosa Miodrag Lekić predložen je od većine partija parlamentarne većine za novog premijera Crne Gore, koji bi zamijenio aktuelnog Zdravka Krivokapića.

Njegovo ime pojavilo se danas na sastanku predstavnika skupštinske većine, koji se od 17 časova održava u Skupštini Crne Gore.

Lekić je bio dio liste koju je predvodila Demokratska Crna Gora Alekse Bečića, pa je neizvjesno da li će ovaj prijedlog biti prihvatljiv za Demokrate i URU Dritana Abazovića.

Od 41 poslanika većine Krivokapić trenutno ima podršku svega 14 poslanika.

Sastanku prisustvuju iz Demokratskog fronta Nebojša Medojević, Andrija Mandić i Milan Knežević, iz URE Miloš Konatar, Miodrag Lekić (DEMOS), Maksim Vučinić (Radnička partija), Vladimir Joković (SNP), Srđan Pavićević (Civis), Boris Bogdanović (Demokrate), Marko Milačić (Prava Crna Gora) i Goran Danilović (Ujedinjena Crna Gora).

Komentari 0
Povezane vijesti
Oskrnavljen pravoslavni hram u Ulcinju Oskrnavljen pravoslavni hram u Ulcinju
Oglas za posao na Cetinju iz 1906: Pored srpskog, kandidat mora znati i neki od stranih jezika Oglas za posao na Cetinju iz 1906: Pored srpskog, kandidat mora znati i neki od stranih jezika
Država Crna Gora dužna da isplati svešteniku 6.000 evra zbog klevete Država Crna Gora dužna da isplati svešteniku 6.000 evra zbog klevete
Najčitanije
  • Testament Makse Despića
    12h 19m
    4
  • Sara Blagojević: Nijedan uspjeh ne dolazi preko noći, već se gradi postepeno
    16h 47m
    0
  • Aleksandar Samardžija iz Istočnog Sarajeva poštovanje prema policijskoj uniformi pokazuje i kao kolekcionar
    19h 26m
    2
  • Babalj poručio Konakoviću: Ako se ne izvinite navijačima i igračima Srbije, Vi opravdavate nasilje
    13h 14m
    0
  • Humanitarna grupa "Vukovi" sa Pala pokrenula akciju za Miliju Mumovića
    15h 18m
    1