Mladić iz BiH pao sa Petrovaradinske tvrđave, zadobio teže povrede

12.10.2019. 14:26
0
IZVOR: Tanjug

Pod još nerasvijetljenim okolnostima, jutros oko 9 sati, na Petrovaradinskoj tvrđavi je povrijeđen mladić, star 23 godine, državljanin Bosne i Hercegovine.

Madić je, kako je rečeno Novostima u Službi hitne pomoći, u svjesnom stanju prevezen u Urgentni centar.

U spasavanju mladića sa Tvrđave, učestvovali su pripadnici Vatrogasno spasilačke brigade, odnosno Specijalistički tim za spašavanje sa visine i vađenje iz ruševina, i vojska, s obzrom na to da je 23. godišnjak nađen na nepristupačnom dijelu tvrđave.

 

Prema riječima dr Ivane Ramović, portparola novosadske Službe hitne pomoći utvrđeno je da mladić ima kontuzionu povredu kuka, i upućen je na dalju dijagnostiku.

Komentari 0
Povezane vijesti
Ovjerene 64 kandidatske liste za kompenzacione mandate Ovjerene 64 kandidatske liste za kompenzacione mandate
U julu 77 poziva sa korisnim informacijama U julu 77 poziva sa korisnim informacijama
Poništeno 5.375 vozačkih dozvola zbog četiri kaznena boda Poništeno 5.375 vozačkih dozvola zbog četiri kaznena boda
Najčitanije
  • Pravila oblačenja koje treba da naučite (FOTO)
    10h 57m
    10
  • Obustavljen saobraćaj u Ljubogošti na putu Sarajevo-Pale
    4h 18m
    0
  • Saobraćanje jednom trakom na putu Sarajevo-Pale
    2h 39m
    0
  • Krađa u Han Pijesku
    8h 50m
    0
  • Dimitrije Savić osvojio bronzu na Evropskom kupu za juniore
    23h 35m
    0