Momci piju po Jahorini i Palama, a ceh ne plaćaju

05.01.2023. 22:02
12
IZVOR: katera.news

Grupa od trojice mladića posljednjih dana se opijala u ugostiteljskim objektima u Palama i na Jahorini, a nakon konzumiranja pića, odlazili su ne plaćajući račun.

Ovo su za portal Katera potvrdili vlasnici ugostiteljskih objekata na Jahorini i u Palama u kojim su pili pomenuti mladići.

Kako su istakli, konzumirali su veliku količinu alkohola, a onda su pobjegli i nisu platili račun.

Sve je zabilježeno na snimcima sa nadzornih kamera, a ovim putem upozoravamo ugostitelje da obrate pažnju na ove mladiće.

Komentari 12
  • Generic placeholder image
    XY 06.01.2023. 22:05
    A ti se mostarac bas zabrinu za Jahorinu!? Ocigledno ti smeta sto Srbi iz Srbije masovno dolaze na ovu planinu.
  • Generic placeholder image
    Mostarac 06.01.2023. 20:59
    Seljačine dodikove! Šta bi od šeher "banja luke" :) Čim su šumadijski medvedi došli :) :) :)
  • Generic placeholder image
    Konj Dorat 06.01.2023. 16:45
    Sve će to konobari i osoblje izrigat i to duplo.
  • Generic placeholder image
    Hari 06.01.2023. 12:28
    E vala neka su popili, na zdravlje im bilo. Jesu gazde teške stipse, cijene digli do neba, konobare plaćaju minimalno a goste gule maksimalno. Neće oni propasti za nekoliko boca piva.
  • Generic placeholder image
    Pale 06.01.2023. 08:03
    E neka su,ja bi im sad gajbu kupio.Ovi lopinasi kupe gajbu za 15 a prodaje je za 150 .to momci ,krenite dalje
  • Generic placeholder image
    Neko ovde 06.01.2023. 01:50
    Laže, da je istina prikazali bi lica
  • Generic placeholder image
    Geđa glupko 06.01.2023. 00:44
    Pa niko ih ne tjera da idu uu te objekte gdje pivo 10km... Kakvo razmišljanje glupo
  • Generic placeholder image
    R 06.01.2023. 00:17
    Ako su na Jahorini nije mi žao, dosta su zaradili prošle sezone ugostitelji! Čaj 5 KM, kafa 5, pivo 10... Neka, neka...
  • Generic placeholder image
    Zec 05.01.2023. 23:22
    Evo i da su po gajbu pive poili to je 50km u nabavi!Nko tu nije ostecen!
  • Generic placeholder image
    Leo 05.01.2023. 22:35
    Ko je ovdje lud,a kome noge smrde...obratite pažnju na njih,a njuske im zamucene...dokle ide ovo burlovanje
  • Generic placeholder image
    Mokro 05.01.2023. 22:13
    Nikad nas nećete uhvatiti.
  • Generic placeholder image
    Geđa 05.01.2023. 22:12
    Pa ko je lud da plaća pivo 10 KM u mnogim objektima?
Povezane vijesti
„Kasperijada“ u subotu u Palama „Kasperijada“ u subotu u Palama
Konferencija beba u Palama okupila 252 mališana, najmlađa beba Lazar Savić (FOTO) Konferencija beba u Palama okupila 252 mališana, najmlađa beba Lazar Savić (FOTO)
Danas „Konferencija beba“ u Palama Danas „Konferencija beba“ u Palama
Najčitanije
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    20h 10m
    3
  • Čuvajmo sjećanje na nevino stradale Srbe u srednjem Podrinju i Birču
    1h 11m
    2
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    2h 13m
    0
  • Istočna Ilidža: Usvojena inicijativa da se ljekarima sufinansiraju troškovi smještaja
    19h 56m
    1
  • Odličan nastup Džudo kluba „Randori“ na Prvenstvu BiH u Sarajevu
    16h 25m
    0