Na humanitarnom turniru u Han Pijesku prikupljeno 2.830 KM za Miloša

16.02.2023. 09:03
0
IZVOR: katera.news

Humanitarni turnir u basketu i odbojci u Han Pijesku završen je juče.

Turnir, koji se igrao od 13. do 15. februara, u večernjim terminima, u sportskoj dvorani „Pogled“ imao je za cilj prikupljanje novčanih sredstava za nastavak liječenja Miloša Božovića.

Na ovom turniru, koji je samoinicijativno organizovalo nekoliko mladih ljudi iz Han Pijeska, prikupljeno je 2.830 KM.

Kako je turnir protekao pogledajte u video-zapisu koji šalje Cviko Todić.

Podsjećamo, humanitarne kutije za prikupljanje novčanih sredstava postavljene su u prodavnicama, sportskim kladionicama, te ugostiteljskim objektima na području Istočnog Sarajeva, Foče, Han Pijeska i Čajniča.

Novčana sredstva moguće je uplatiti i na tekući račun broj: 562 012 815 030 2396 NLB Banka ili uplatom na IBAN broj: VA395620128150302590 primalac Aleksandar (Sreta) Božović, Akademika Petra Mandića 48, 71123.

Komentari 0
Povezane vijesti
"Čučkova knjiga" za prošlu godinu pripala Igoru Kalajdžiji "Čučkova knjiga" za prošlu godinu pripala Igoru Kalajdžiji
Narodna biblioteka proslavlja 102. rođendan Narodna biblioteka proslavlja 102. rođendan
"Čučkovi književni susreti" od 15. do 17. maja "Čučkovi književni susreti" od 15. do 17. maja
Najčitanije
  • Danas se slavi Sveti Vukašin, novomučenik jasenovački i klepački
    22h 56m
    2
  • Rogatičanin prijetio sugrađaninu
    18h 12m
    0
  • Firma „Braća Marjanović“ zapošljava radnike u proizvodnji i montaži samouslužnih autopraonica
    18h 41m
    0
  • Kojić osudio Smajićevu izjavu o Palama; Pale su simbol turizma, sporta i olimpijskog duha
    19h 2m
    6
  • Godišnjica proboja na Sutjesci u Drugom svjetskom ratu (VIDEO)
    23h 17m
    8