Naš grad bogatiji za djevojčicu

28.09.2025. 14:29
0
IZVOR: srna.rs

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 18 beba, 11 djevojčica i sedam dječaka, potvrđeno je Srni u porodilištima.

U porodilištu u Banjaluci rođeno je 12 beba, u Bijeljini dvije, te Doboju, Prijedoru, Nevesinju i Istočnom Sarajevu po jedna beba.

U Banjaluci je rođeno sedam djevojčica i pet dječaka, u Bijeljini dječak i djevojčica, te po djevojčica u Prijedoru, Nevesinju i Istočnom Sarajevu.

U porodilištima Trebinje, Gradiška, Zvornik i Foča nije bilo poroda. 

Komentari 0
Povezane vijesti
Srpska bogatija za 17 beba Srpska bogatija za 17 beba
Naš grad bogatiji za dječaka Naš grad bogatiji za dječaka
Do četvrtka toplo i sparno, ponegdje mogući pljuskovi Do četvrtka toplo i sparno, ponegdje mogući pljuskovi
Najčitanije
  • Održano takmičenje u lovu ribe na plovak
    16h 52m
    0
  • Konferencija beba u Palama okupila 252 mališana, najmlađa beba Lazar Savić (FOTO)
    17h 55m
    3
  • Zdravo odrastanje ispred profita: PSS za udaljavanje kladionica od škola
    22h 56m
    0
  • „Famos“ najbolji i u seniorskoj konkurenciji
    17h 32m
    0
  • Služen pomen povodom 34 godina od zločina nad Srbima u Ratkovićima
    23h 19m
    0