Naš grad bogatiji za tri stanovnika

14.09.2025. 09:33
0
IZVOR: srna.rs

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođene su 24 bebe, po 12 djevojčica i dječaka, potvrđeno je Srni u porodilištima.

U porodilištu u Banjaluci rođeno je 10 beba, u Doboju četiri, u Istočnom Sarajevu tri, Gradišci dvije, a u Bijeljini, Zvorniku, Foči, Nevesinju i Prijedoru po jedna.

Šest djevočica i četiri dječaka rođeni su u Banjaluci, u Doboju dvije djevojčice i dva dječaka, u Istočnom Sarajevu jedna djevojčica i dva dječaka, a u Gradišci dvije djevojčice.

Jedna djevojčica rođena je u Bijeljini, a u Zvorniku, Foči, Nevesinju i Prijedoru po jedna dječak.

U porodilištu u Trebinju nije bilo poroda.

Komentari 0
Povezane vijesti
Poštovati mjere zaštite u periodu velikih vrućina Poštovati mjere zaštite u periodu velikih vrućina
Srpska bogatija za 17 beba Srpska bogatija za 17 beba
Naš grad bogatiji za dječaka Naš grad bogatiji za dječaka
Najčitanije
  • Emotivan susret sarajevskih građevinaca nakon 50 godina mature
    23h 51m
    0
  • Održano takmičenje u lovu ribe na plovak
    15h 39m
    0
  • Konferencija beba u Palama okupila 252 mališana, najmlađa beba Lazar Savić (FOTO)
    16h 42m
    3
  • Porodica Turuntaš i ove godine ugostila istu djecu sa Kosova i Metohije
    23h 13m
    0
  • Zdravo odrastanje ispred profita: PSS za udaljavanje kladionica od škola
    21h 43m
    0