Nikšić: Automobil uletio u grupu ljudi, povrijeđeno više osoba

31.08.2020. 10:24
0
IZVOR: Srna

Nekoliko osoba povrijeđeno je noćas u Nikšiću kada je automobil "BMW" uletio u grupu pristalica opozicije koji su izašli na ulice da proslave izborne rezultate.

Incident se dogodio na kružnom toku kod autobuske stanice, a "Vijestima" je iz OKC-a Uprave policije rečeno da ima više povrijeđenih i da je u toku uviđaj.

"Vijesti" navode da je jedna osoba teže povrijeđena.

Dežurni ljekar Dejan Bajović rekao je da su tri osobe zadržane zbog praćenja i ne vode se kao vitalno ugrožene, ali zahtijevaju hospitalizaciju i praćenje, dok su ostali sa lakšim povredama poslati kući.

Nakon što je automobilom "BMW" uletio u grupu ljudi, prema nezvaničnim informacijama, neki su fizički nasrnuli na vozača, a policija je spriječila dalje sukobe.

Komentari 0
Povezane vijesti
Motociklista teško povrijeđen u udesu u Brodu na Drini Motociklista teško povrijeđen u udesu u Brodu na Drini
Zbog nezgode obustavljen saobraćaj u Brodu na Drini Zbog nezgode obustavljen saobraćaj u Brodu na Drini
U saobraćajnoj nezgodi provrijeđena tri pješaka U saobraćajnoj nezgodi provrijeđena tri pješaka
Najčitanije
  • Još danas aktivan humanitarni broj 1412 za Vukašina iz Rudog – Budimo humani!
    14h 17m
    0
  • Kod Sokočanina pronađena bomba
    18h 29m
    3
  • ViK Istočno Sarajevo: Vanredno obavještenje
    16h 3m
    8
  • Lica osumnjičena za krivična djela „Oštećenje i oduzimanje tuđe stvari“
    17h 10m
    1
  • Tužilaštvo: Tijelo srpske povratnice Jele Pejić pronađeno nago, ali nije ubijena
    11h 46m
    2