Novak nakon pobjede dijelio autograme, pa poljubio trobojku (VIDEO)

17.08.2023. 13:38
0
IZVOR: srpskainfo.com

Novak Đoković se plasirao u treće kolo Mastersa u Sinsinatiju pošto mu je Alehandro Davidovič-Fokina predao meč zbog povrede nakon što je srpski teniser osvojio prvi set, a ono što je uradio nakon meča pokazuje koliki je patriota.

Po završetku meča, Đoković je kao i uvijek zastao da da autogram navijačima na tribinama i tom prilikom smo vidjeli jednu zanimljivu scenu.

Jedan od navijača mu je dao srpsku zastavu da mu potpiše, a nakon što je stavio svoj potpis, drugi igrač planete je uradio nešto što je oduševilo sve Srbe.

Novak se savio i poljubio trobojku, prenosi Telegraf.



 

Komentari 0
Povezane vijesti
Đoković zbog povrede odustao od mastersa u Madridu Đoković zbog povrede odustao od mastersa u Madridu
Đoković se povukao sa Mastersa u Majamiju zbog povrede Đoković se povukao sa Mastersa u Majamiju zbog povrede
Đoković večeras u dublu Đoković večeras u dublu
Najčitanije
  • Minić: Za sedam dana u funkciji pravac ka Sarajevu iz Foče
    4h 34m
    0
  • Aco Stanišić finansira matursko veče za sve paljanske srednjoškolce
    4h 59m
    1
  • Danas Markovdan
    12h 56m
    0
  • Spasovdanske svečanosti u Istočnom Novom Sarajevu
    7h 51m
    0
  • U Srpskoj sutra neradni dan
    13h 7m
    0