Odličan nastup džudista "Slavije" u Laktašima

08.02.2022. 21:53
0
IZVOR: sportdc.net

Džudo klub Slavija imao je uspješan nastup na startu sezone u Laktašima.

Slavija je osvojila pet medalja i to po dvije zlatne i srebrne i jednu bronzanu.

Zlatom su se okitili Gorana Pržulj i Ana Škiljević dok su srebro uzeli Srđan Pandurević i Dunja Grubačić. Stefan Škiljević je osvojio bronzu.

Na takmičenju u Laktašima tokom dva dana turnira okupilo se 1300 džudista iz sedam zemalja.

Komentari 0
Povezane vijesti
Nikola Lubura na Evropskom prvenstvu za kadete Nikola Lubura na Evropskom prvenstvu za kadete
Muzičko-poetsko veče „Skućeni u pjesmi“ sutra u Istočnom Novom Sarajevu Muzičko-poetsko veče „Skućeni u pjesmi“ sutra u Istočnom Novom Sarajevu
Jako nevrijeme pogodilo opštine Istočno Novo Sarajevo i Istočna Ilidža Jako nevrijeme pogodilo opštine Istočno Novo Sarajevo i Istočna Ilidža
Najčitanije
  • „Kasperijada“ sutra u Palama
    15h 59m
    0
  • Na Elektrotehničkom fakultetu promovisano 49 inženjera i jedan master elektrotehnike (FOTO)
    14h 10m
    0
  • Trudnice tužbama zasule Fond zdravstvenog osiguranja
    6h 37m
    0
  • Večeras "Konferencija beba" u Istočnoj Ilidži
    17h 42m
    0
  • Danas promocija diplomiranih inženjera i mastera elektrotehnike
    18h 56m
    0